De Club van Tien Miljoen op Q-Music

Q-Music-logo.pngPaul Gerbrands van de stichting Club van Tien Miljoen was vorige week te horen op Q-Music en vroeg daar aandacht voor de overbevolking problematiek in de wereld. Paul heeft de standpunten van de stichting goed over weten te brengen ondanks de sarcastische ondertoon van Ruud de Wild.

OverpopulationAwareness.org

Want ook VisionEars onderschrijft de overbevolking problematiek in de wereld, mede omdat wij door de bouw van de website www.overpopulationawareness.org met de neus op de feiten zijn gedrukt. Deze "reality check" duurt overigens nog steeds voort want deze wereldwijde website wordt maandelijks met een aantal landen door VisionEars uitgebreid waarbij het duidelijk wordt dat het niet alleen in Nederland op sommige locaties druk begint te worden.

Het interview

Beluister het interview op Q-music door op deze link te klikken

Wordt donateur

Bent u het met de Club van Tien Miljoen eens? Vindt u dat mensen bewust moeten worden van de overbevolking problematiek in de wereld? Wordt dan donateur via www.overbevolking.nl.

Share to Linkedin 
AddThis Social Bookmark Button

Domein Beschikbaarheid

Is uw domeinnaam nog vrij?

Nieuwsbrief

Aanmelden nieuwsbrief


Ontvang aanbiedingen, interessante blogs en het laatste nieuws als eerste.

Schrijf u nu in voor onze nieuwsbrief!

Naam:
E-mailadres:

Afmelden kan in iedere nieuwsbrief.